השירותים שלנו

ביצוע עבודות גמר

אנחנו הופכים חלומות למציאות. אנחנו ב-TBS לוקחים שלד בניין, והופכים אותו לחלל עבודה חלומי, מעוצב, מותאם, בטיחותי, פונקציונאלי ומרשים. ביצוע עבודות גמר משרדים מתייחס לכלל העבודות המבוצעות לשם גימור והכנת המבנה לשימוש הייעודי לו. בזה טל בן שבת, קבלן עבודות גמר משרדים מוכר ומנוסה, ושאר עובדים החברה עוסקים כבר כמעט 20 שנה בסטנדרטים גבוהים מאוד של בניה ירוקה , בקרת איכות החומרים והביצוע, תהליך נוח המאפשר שקיפות לכל אורכו , בטיחות מעל הכל ולוחות זמנים מדויקים.

קראו עוד

קבלן עבודות גמר משרדים בארץ
השירותים שלנו

תכנון ביצוע עבודות גמר

באנגלית קוראים לזה One Stop Shop. בעברית, אנחנו ב-TBS אומרים שירות כולל שחוסך לך זמן וכסף. גם תכנון, גם עיצוב, גם ביצוע. עבודה במקביל אשר כוללת לא רק את הביצוע, אלא את כל התכניות הנדרשות לכך.

תכנון, עיצוב וביצוע עבודות גמר במקביל, במקום אחד, על ידי צוות מומחים מקצוענים ללא פשרות. לקבל את הכי טוב מכל העולמות באופן שמקצר לוחות זמנים ועלויות. התוצאה, האיכות הבלתי מתפשרת של TBS, טובי אנשי המקצוע בניצוחו של טל בן שבת, איכות גימור מדויקת ובלוחות זמנים מקוצרים.

קראו עוד

טל בן שבת - קבלן עבודות גמר משרדים
השירותים שלנו

מסלול TURN KEY

השרות הכי מפנק ומקיף שלנו. כזה שמשלב את כל השרותים, התכנון, הביצוע, הפיקוח, עד אספקת חלל מושלם, כולל עיצוב וריהוט. כן, ממש כל מה שהעסק שלך זקוק לו, במקום אחד וברמה איכותית של ביצוע, תזמון, תקציב, איכות פיקוח. בנוסף, המסלול המפנק הזה שלנו מציע לך להנות מביצוע של לוגיסטיקה מלאה במעבר. כל הטוב הזה, בלוחות זמנים מקוצרים, בתקציב קבוע וידוע מראש, בטיפול איכותי של TBS.

קבלן עבודות גמר טל בן שבת
השירותים שלנו

מסלול לוגיסטיקה

TBS רוצה לתת לך את כל השירות שהעסק שלך צריך. אז מעבר לשירותי תכנון, ביצוע עבודות גמר וההקפדה על כל הפרטים, אנחנו נסייע גם בכל הקשור לצרכים הלוגיסטיים של המעבר למשרדים. כן, כל מה שכרוך באריזה, בפירוק, בהעמסה והובלה, בפריקה והרכבה ריהוט ומחשוב מהמשרדים הישנים. אנחנו גם נסייע ברכש של כל הפרטים הדרושים לעבודה במקום החדש.

קבלן עבודות גמר משרדים מוסמך
Call Now Button